Kizlyar

Mladá, rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa v súčasnosti dynamicky rozvíja.
Hlavnou oblasťou činnosti je výroba chladných zbraní, nožov rôznych kategórií, taktiež ako aj suvenírov v menších formátoch ich originálnych výrobkov.

Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručné s použitím tradícií kaukazských puškárov z minulých storočí.

Oblasť používania nožov Kizlyar je veľmi široká, zahŕňajú sa v nej poľovníci, rybári, turisti, vojenský personál, špeciálne jednotky, zberatelia, pre domáce účely, atď.
Dopyt na chladné zbrane, v zahraničí, ako aj v Rusku, neustále rastie. Realizácia prichádza cez svoje vlastné špedičné služby vo viac ako 600 maloobchodných predajniach v takmer všetkých oblastiach Ruska.

Produkcia Kizlyar sa vyváža do nasledovných krajín

 

Arménsko

Arménsko

Austrália

Austrália

Rakúsko

Rakúsko

Bielorusko

Bielorusko

Česká republika

Česká republika

Nemecko

Nemecko

Kazachstan

Kazachstan

Slovensko

Slovensko

Taiwan

Taiwan

Ukrajina

Ukrajina

Spojené Arabské Emiráty

Spojené Arabské Emiráty

Veľká Británia

Veľká Británia

Spojené štáty

Spojené štáty

 

Planuje sa v najbližšom čase vývoz tovaru, do Nového Zélandu a Novej Kaledónii. Počet ponúk a dopyt na tovar neustále rastie.

V súčasnej dobe, spoločnosť Kizlyar, člen združenia Ľudové umenia remesiel v Rusku a víťaz 100 najlepších tovarov Ruska, je považovaný jedným z vedúcich spoločností na trhu, v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní, v Rusku.

Na výrobu používame najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňuje spoločnosti ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt výhovujúc pomeru kvalita/cena. Dnešný asortiment spoločnosti je taký veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznými požiadavkami a príjmom.

Lovci, turisti, zberatelia a ostatní, majú široký výber, a každý rok môžu u nás nájsť nové modely.